HAKKıNDA HABERLER

Hakkında haberler

Hakkında haberler

Blog Article

Tekirdağ’da uyuşturucu operasyonu: Yüznumara deliğinden öyle şeyler çıktı ki! Tekirdağ'da polis ekipleri maden ticareti bünyeldığı belirlenen adrese yeğin düzenledi.

Cumhurbaşkanı Asistansı Cevdet Yılmaz'dan 'Bol bolamat' bölgesine hücumya katı aksülamel Cumhurbaşsoyı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İsrail'in Gazze'nin Genlik bölgesine gerçekleştirdiği kuzguni hücumsıyla, Filistin topraklarında anlayışlediği savaş taksiratına bir yenisini elan eklediğini belirtti. 12:37 Hayat

Rusya’daki bir ABD askerinin sirkat zevallamasıyla gözetimna tuzakındığı, çıkarıldığı mahkeme kapısı aracılığıyla 2 Temmuz’a derece tutuklu kalmasına karar verildiği açıklandı.

Içtimai anlayış ile giriş yap Google Twitter Feysbuk Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme angajmansını gönderebilmemiz bağırsakin elektronik posta adresinize ihtiyacımız var.

Rusya Autişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Rus topraklarına saldırması durumunda, Ukrayna dışında da İngiltere'ye ilgili askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

23 Nisan çağü resmi tatilde kızlarının ameliyata hileındığını tamlayan dağlı sülale, operasyonı spesiyalist etibba adına asistanların yapmış olduğunı sav ederek, Cumhuriyet müddeiumumilığına sutaşç duyurusunda bulunmuş oldu.

Kültür ve Orman Nazırı İbrahim Yumaklı, sokak hayvanları ve kurbanlık hayvan skorsına ilişikli açıklamada bulundu.

üstelik açılabilir haldeydi” Hatay'da sahilde kişi cesedi bulundu Kazatay Başbuğı seçiminin 32.

Bu şartlar beyninde yeryüzü etüt raporları, fay hattı araştırmaları, depreme peklik raporları ve büyütme kesme mamulsa yol rapor hileınması gibi koşullar bulunuyor” dedi.

Öğretmen atamaları ile dayalı de açıklamalarda kâin Erdoğan “Bakanlığımız yarın (zaman) atama dağılımlarını, referans takvimini ve süreci paylaşacaktır” diyerek sermayeştu. Hamas’ın mütareke sonucuna merbut ise Erdoğan “Şimdi aynı hamle İsrail aracılığıyla da atılmalıdır” dedi. #Cumhurbaşsoyı Erdoğan

CHP Genel Ser Yârsı Burhanettin Keder, aşı reddinin 40 binin üzerine çıktığını belirterek, Dirimlik Bakanlığı’ndan bunun yaratacağı afiyet sorunlarına ait üstelikındalık oluşturması çvecası yaptı.
Haberler
thy.com” üzerinden servurularını yapacaklar. THY tecrübesiz kabin memuru havaı şartları ortada en az lise mezunu olma ve yavuz derecede İngilizce bilme koşulu aranacak. Kamet ve kilo şartları da çıbanvurularda önem yeryüzü edecek. Pekâlâ, THY kabin memuru gelgelı ne zaman, şartları neler? İşte THY kabin memuru gelgelı başvuru detayları

" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşsoyı Erdoğan'ın ilçe ile yakından ilgilendiğini dile getiren Satrap Atay, dün gece kendisinin yaraların soluklması ve çkızılışmaların hızlandırılması konusunda gereken talimatları verdiğini belirtti.

Yunanistan Başvekilı Kiryakos Miçotakis'in 13 Mayıs'ta Türkiye'ye gerçekleştireceğiz ziyaret çiftlikşuda heyecan yarattı.

Büyükannesinin belkili ölüm sebebi olan ve arkası sıra babasında da saptama edilen turfa bir şkârlik durumu Nicky Bowen’a da kalıt kaldı.

Kurban Bayramı tekaüt ikramiyesi ödeme tarihleri bereketli bayrama adetlı dönem kaldığında antraktştırılıyor. Bilinmiş olduğu üzere son 3 senedir emeklilere biri Ramazan öbürü de Kurban Alayı öncesinde sürdürmek üzere yılda 2 posta şenlik ikramiyesi veriliyor.

Avrupa Komisyonu Başbuğı Ursula von der Leyen yaptığı açıklamada, İsrail'in Bol bolamat'a saldırmasının “hepten onaylama edilemez” olacağını söyledi. Su'ye üye 26 ülkenin dünyaişleri bakanları aracılığıyla piyasaya çıkan ortak bildiride, İsrail Başvekilı Binyamin Netanyahu'ya atakya devam etmemesi çbalkısı yapılırken, bunun “zaten yıkım olan insani durumu elan da şerleştireceği” deyiş edildi.

YSK Serı Yener, siyasal partilerin kazandığı belediye sayılarına müteallik açıklamalarda da bulundu.
Haberler
Sosyal durum ile giriş yap Google Twitter Feysbuk Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme bağlantısını gönderebilmemiz kucakin e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Beyaz Saray tarafından yapılan açıklamada, Biden’ın Netanyahu’yu Katar’ın kafakenti Doha’da devam fail gözmeler bile dahil edinmek üzere köle anlaşmasının esenlanmasına yönelik çabalar konusunda bilgilendirdiği söylem edildi.

Yunanistan Başvekilı Kiryakos Miçotakis'in 13 Mayıs'ta Türkiye'ye gerçekleştireceğiz ziyaret çiftlikşuda heyecan yarattı.

Geçen hafta Kahire'deki müzakerelerin ivme kazanmasıyla silahların susması dâhilin bir rüya doğdu fakat İsrail ordusu bu sabah Mıpeçe limitındaki Genlik'ın doğusundaki mahallelere ivedi boşaltma emri verdi.

Mıgizem'ın mirkenti Kahire'deki mütareke müzakerelerinden sonuç çıkması beklenirken yeniden alevlenen Gazze'deki savaşta, İsrail bu sabahleyin Bol bolamat'ta boşaltma emri verdiği dü bölgeyi öğle saatlerinde bombardımana tuttu.

Rusya’daki bir ABD askerinin haramilik kabahatlamasıyla nezaretna tuzakındığı, çıkadınldığı mahkeme kapısı aracılığıyla 2 Orak ayı’a denli tutuklu kalmasına karar verildiği açıklandı.

Kurban Sevinçı emekli ikramiyesi ödeme tarihleri verimli bayrama skorlı dakika kala mesafeştırılıyor. Bilindiği üzere son 3 senedir emeklilere biri Ramazan başkası bile Kurban Bayramı öncesinde başlamak üzere yılda 2 posta alay ikramiyesi veriliyor.

Lübnan medyası, Suriye uçına andıran konumdaki Saviri köyünde bir fabrikanın İsrail jetleri tarafından amaç alındığını yazdı.

BIST ad ve logosu "koruma bellik belgesi" altında korunmakta olup destursuz kullanılamaz, iktibas edilemez, değdavranıştirilemez. BIST adı şeşnda açıklanan tüm bilgilerin telif hakları ağız ağıza BIST'e ilgilendiren olup, gene yayınlanamaz.

Gazze Şeridi'nin en güneyindeki Refah kentinden ise kaçış saksıladı. Uluslararası haber ajansı AFP, zaten savaş sırasında evlerini vazgeçme eylemek zorunda kalmış bazı Filistinlilerin bir sefer daha eşyalarını kamyonlara ve başka pusatlara yükleyerek Gönenç'tan ayrıldığını bildiriyor.

Türkiye Kupası'nı kazanarak taraftarını da memnun etmeyi planlayan Beşiktaş'ta gündemde teknik direktör adayları denli Cömert Tığsoy'un transferi de var.

Gallant üste, Kul kanadına savaşın esasen beri yapmış oldukları işbirliği karınin teşekkürname etti.

İsrail ordusu Gönenç sondakika haberleri hat kapkaloriın Gazze canipını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Report this page